Маріуполь – Верес: Битва за Лігу Європи

Маріуполь на рідному полі намагався перервати свою безвиграшну серію.

Без розкачки розпочали команди, а посприяв цьому швидкий м’яч. Вже на 3 хвилині Чурко створив прекрасний гол: обробивши м’яч за межами штрафного майданчика, без вагань пробив лівою під дальню стійку.

Класний гол від Чурка

Суперпостріл Чурка не залишив шансів Бандурі💣Приголомшливий старт Маріуполя у матчі з Вересом👏Ваші ставки на підсумковий результат?

Опубліковано FootballHub 14 квітня 2018 р.

Гості кинулися відігруватися, але справжньої небезпеки їхні дії не становили. Згадати можна хіба спробу Кожанова на 36 хвилині, проте з району 11-метрової позначки у боротьбі з захисниками Денис пробив повз ворота.

Натомість маріупольці діяли на контратаках і куди гостріше. Під свисток на перерву з різницею в одну хвилину двічі міг забивати Тотовицький. Проте першого разу йому завадили захисники, а другого підвела влучність.

Другий тайм став продовженням першого. Знову з атак розпочали господарі і м’яч після навісу Кірюханцева з правого флангу знайшов голову Тотовицького. 2:0.

Маріуполь – Верес 2:0. Гол Тотовицького

Маріуполь спіймав хвилю🌊У протистоянні з прямим конкурентом за Лігу Європи азовці не залишили шансів Вересу 2:0💪

Розмочити рахунок наприкінці матчу повинен був Верес. На 86-ій хвилині за фол Ігнатенка арбітр Бондаренко призначив пенальті. Проте удар Карасюка з позначки став просто цукерочкою для Гальчука.

Отже, 2:0 за Маріуполем і на обрії в азовців – Ліга Європи!