Машина завелась! Яремчук оформлює хет-трик і виводить Брюгге в плей-оф. ВІДЕО

Роман Яремчук забиває три м'ячі і  вибиває ісландський Акюрейрі з Ліги конференцій.

Українець вийшов у стартовому складі Брюгге на матч-відповідь за право зіграти у плей-оф Ліги конференцій. Його команда перемогла розгромно (5:1), а Яремчук покуражився та оформив хет-трик.

Перший м'яч для себе і третій для команди. на 57 хвилині український легіонер класно відклеївся від суперника та в падінні проштовхнув м'яч у ворота. 3:0 на користь бельгійців.

Вже на 65 хвилині Яремчук після невдалої передачі пішов високо пресингувати. В підсумку помилка суперника і нападник дограє епізод до кінця та оформлює дубль. 4:1 на користь Брюгге.

Та на цьому форвард не зупинився. На 75 хвилині Яремчук робить класне відкривання, отримав зручну передачу та вийшов на ударну позицію. Точним ударом правою Роман оформлює хет-трик та ставить жирну крапку в матчі.

5:1 в цьому поєдинку, 5:1 у попередньому. Загальний рахунок цієї пари - 10:2. Брюгге спокійно проходить Акюрейрі. Суперником у плей-оф буде іспанська Осасуна.