Тренер Аріса наїхав на гравців Динамо. Луческу пояснив недалеким грекам все

Після перемоги Динамо на Арісом в третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій (2:2 за сумою двох матчів і 6:5 після серії пенальті) наставник грецького клубу вирішив неадекватними заявами наїхати на футболістів Динамо.

Апостолос Терзіс спочатку розповів, що результат несправедливий і його команда мала проходити в наступний раунд, а потім назвав поведінку гравців київського клубу (святкування динамівців перед грецькими фанатами, які дозволили собі в першому матчі вивісити образливий банер щодо українських героїв з Азову) ганебною:

Думаю, те, що сталося після фінального свистка, – ганьба для такого великого клубу, як Динамо. Я маю на увазі гравців киян, котрі побігли святкувати перемогу перед нашими фанатами. Ми виступаємо проти насильства, але така реакція від суперника не прикрашає його. Це велика ганьба. Ще раз дякую нашим уболівальникам.

Мірча Луческу на запитання грецького журналіста стосовно поведінки його підопічних все спокійно розібрав:

Ви бачили, які банери вивісили грецькі уболівальники під час першого матчу? Вони були спрямовані проти України. Я не міг зупинити наших гравців. Я не підтримую цього і перепрошую, але ви повинні розуміти наших футболістів. Вони бачили банери фанатів Аріса проти України, проти військових. Я, звичайно, не можу погодитися з деякими жестами. Сподіваюся, такого більше не повториться у майбутньому. Я сам не очікував такого. Але реакція наших гравців стала наслідком того, як поводилися фанати Аріса.

Сподіваємося, що "ображені" вболівальники Аріса, які скандували прізвище одного світового злочинця, ще не скоро побачать європейський футбол, адже адекватність і їхня поведінка – це речі з різних полюсів.

Читайте також: Ліга Європи. Дніпро-1 вказує Зорі на слабкі сторони Славії. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також