Міг стати героєм. Лунін не втримав перемогу в матчі з Райо Вальєкано. ВІДЕО

В матчі 27-го туру іспанської Сегунди зустрічалися Райо Вальєкано та Реал Ов’єдо. Український голкіпер Андрій Лунін потрапив до стартового складу гостей.

Для Андрія це вже 5-й підряд вихід в старті Ов’єдо. В усіх попередніх поєдинках він пропускав. Минулого туру Лунін рятував команду в матчі з Альбасете Романа Зозулі.

Захист Ов’єдо мав не надто впевнений вигляд у стартовому відрізку. Уже на 13-й хвилині Андрію Луніну довелося виручати команду. Українець перевів м’яч на кутовий після удару під поперечку. Незабаром суперник небезпечно пробивав головою, але наш воротар вдало підібрав позицію і в стрибку зробив дуже видовищний сейв. Декілька разів Андрій впевнено діяв на виходах.

Атака Ов’єдо все ж дала про себе знати. Гості швидко розіграли штрафний, а Родріго шокував оборону Райо, випередивши захисників – 1:0. Та не завжди Лунін випромінював упевненість. В одному з епізодів голкіпер не надто вдало відбив перед собою. Пощастило, що захисники Ов’єдо швидше зорієнтувалися і винесли м’яч з штрафного майданчика.

Рахунок залишався незмінним до середини другого тайму. На 73-й хвилині у ворота Луніна призначили пенальті. Один із захисників зіграв рукою під час виконання кутового. Головний тренер Ов’єдо Хав’єр Росада ледь не закипів від люті. Він демонстративно викинув пляшку з водою, а рефері йому за це одразу ж показав червону. Пенальті пробивав Леонардо Ульоа, який колись виступав за чемпіонський Лестер. Прикро, що український голкіпер вгадав кут, але встиг зачепити м’яч лише кінчиками пальців – 1:1.

Після цієї нічиєї Реал Ов’єдо посідає 17-ту сходинку в Сегунді. Лунін у 5-ти матчах за новий клуб пропустив 6 м’ячів.