Міг стати героєм. Мудрик не допоміг Челсі перемогти Ліверпуль. ВІДЕО

Михайло Мудрик не потрапив у стартовий склад Челсі на домашній матч лондонців із Ліверпулем.

Без українця господарі ще в першому таймі показали, що головні проблеми команди з приходом Почеттіно ще нікуди не поділися.

Ліверпуль міг вийти вперед у рахунку вже на старті зустрічі, але м'яч після удару з правої від Салаха прийняв на себе каркас воріт господарів.

Швидкий м'яч гості все ж зуміли організувати. На 18 хвилині Салах геніальною передачею знайшов у штрафному майданчику Челсі Луїса Діаса, який в один дотик переправив м'яч у кут воріт Санчеса – 0:1!

За 10 хвилин Салах потрапив у обійми партнерів, святкуючи реалізований вихід віч-на-віч з голкіпером лондонців, але радість була не довгою – Ентоні Тейлор після підказки відеоасистента гол через офсайд скасував.

Підопічні Почеттіно прокинулися в останні 15 хвилин тайму. На 37 хвилині зустрічі Дісасі скористався закиданням головою від Чілвелла і переправив м'яч у сітку воріт мерсисайдців – 1:1!

За дві хвилини Чілвелл після пасу від Енцо обіграв Аліссона і відправив м'яч у сітку порожніх воріт Ліверпуля. Проте, як і в епізоді із Салахом, арбітр через офсайд гол не зарахував.

У другому таймі міг забивати форвард-новачок Челсі Джексон. Ексгравець Вільярреала вийшов віч-на-віч з Аліссоном, але з близької відстані не зумів переграти бразильського голкіпера.

Михайло Мудрик з'явився на полі на 81 хвилині. Українець міг допомогти Челсі вирвати перемогу вже у компенсований до другого тайму час. Гравець збірної України в швидкій контратаці після передачі від Джексона обіграв Аліссона, а потім віддав під удар Матсену, пробити якому завадив суперника.

Міг стати героєм. Мудрик не допоміг Челсі перемогти Ліверпуль. ВІДЕОPhoto by Getty Images

Центральний матч туру АПЛ закінчився внічию.