Міланське дербі. Асист плюс гол від Ібри та фантастичний камбек Інтера

У 23-му турі Серії А Інтер приймав Мілан.

Ефект Ібрагімовича

У першому таймі Россонері переважали свого суперника: більше контролювали м’яч та створювали небезпечні моменти. Натомість номінальні господарі були змушені грати від оборони. Свою перевагу Мілан зміг підкріпити забитими м’ячами лише наприкінці тайму. Спочатку Ібрагімович, вигравши верхову боротьбу у штрафному майданчику після подачі Кастільєхо, скинув на Ребича. Голкіпер Інтера Паделлі намагався цей м’яч перехопити, але не дотягнувся. Хорват без проблем забив у порожні ворота – 1:0.

Вже у компенсований до першого тайму час Ібрагімович до асисту записав ще й гол. Після подачі з кутового дуже невдало пробивав Кессьє: м’яч після його удару полетів до шведського нападника, який опинився сам перед воротами. 38-річний гравець впритул ударом головою розстріляв голкіпера Інтера – 2:0. І так закінчився перший тайм.

Фантастичний камбек

Вочевидь, під час перерви Конте зміг підібрати правильні слова, бо на другу половину зустрічі вийшов абсолютно інший Інтер. Команда почала активніше грати в нападі і пресингувати. Це призвело до двох швидких м’ячів Неррадзурі. Спочатку Брозович зіграв вдало на підбиранні біля штрафного майданчика суперника і ударом злету поцілив у нижній кут воріт. А вже за дві хвилини після передачі Санчеса з кута воротарської зони Весіно зрівняв рахунок у матчі – 2:2. Після двох швидких голів Мілан так і не зміг повернутися в гру, окрім моменту Ібрагімовича в середині другого тайму, коли швед влучив у стійку.

На 70-ій хвилині після подачі з кутового Де Врей виграв боротьбу за м’яч і ударом головою відправив його під поперечку – 3:2. Інтер продовжував натиск і раз-у-раз створював небезпечні моменти, але бракувало точності, щоб довести їх до забитих м’ячів.

Остаточну крапку в зустрічі поставив Лукаку. Мозес навісив точнісінько на голову нападнику Інтера і той розстріляв ворота Доннарумми – 4:2.

Sky Sport Italia передає слова Ібрагімовича після матчу:

Важко пояснити, що сталося. У перерві ми сказали собі, що перші 15 хвилин будуть вирішальними, і саме в цьому відрізку ми пропустили два голи. Мілан перестав грати, вірити і пресингувати. Після перерви в нашій грі все зламалося. Я думаю, що це ознака браку досвіду, тому що ви повинні знати, як контролювати гру за рахунку 2:0