Мілевський повертається в Київ. Поки як обличчя Міля Beer Shop

Відкриття Міля Beer Shop у Києві зібрало багато футбольних людей.

Олександр Панков про повернення Артема Мілевського в Динамо Брест:

Мілевський так хотів залишити Кішварду і повернутися в Брест, що сіли в найгірший потяг (я й не знав, що такі погані плацкарти в Угорщині ще існують). Ми їхали більше 5 годин, але терпіли той жах, бо бажання повернутися в Брест було дуже великим.

Друг Артема Мілевського Олександр Алієв про свого екс-партнера по Динамо і збірній України говорив лише хороше:

У Мілевського зараз сезон, певно, його не відпустили. Вчора гра була, зараз відновлюються. Може, він ще й прийде. Я не знаю. Я з ним давно не спілкувався, навіть не хочу зараз набирати, бо розумію, що у нього зараз сезон. Не хочу його відволікати. У нього все йде чудово, хай так й надалі продовжується. Артема не було в Києві вже дуже давно, а коли приїде, підемо десь в ресторан поспілкуємося. По телефону одне, а віч-на-віч зовсім інше. Нам з Артемом завжди є про що поговорити.

Йому було добре в Динамо Київ. І зараз йому добре.  Він любить футбол. Він був у багатьох командах. Я його завжди підтримував. Я думаю, він не грав би в тих командах, де йому було б некомфортно. Футболіст він хороший, завжди може порозумітися з партнерами.

Тут всі фото Мілевського. Бар як називається – Міля бір шоп.  Це маленьке починання його бізнесу. Хай цей бізнес процвітає.

Панков казав, що буде фото Мілевського з Алієвим? Мені все одно, яка буде фотографія. З другом, з Артемом, мені бути на будь-якій фотографії приємно.

Щодо пивних вподобань, то я, наприклад, люблю світле пиво. Кожен любить різне. Серцю не накажеш. Хтось темне любить, пшеничне. Головне, щоб воно було смачне.

Андрій Богданов про період у Польщі, Десну і Мілевського:

Там трохи інший рівень. У Польщі намагаються копіювати Німеччину, і Україні до них требе тягнутися.

Я розмовляв із президентом та тренером перед переходом в Десну. На жаль, зараз ми не потрапили до топ-6, і тому нинішнє наше завдання – виграти цю “другу шістку”.

Мілевським всім все довів ще будучи гравцем Динамо Київ. Зараз йому подобається в Бресті, і я йому бажаю здоров’я та успіху. Він дуже достойно вийшов із тієї кар’єрної ситуації, яка у нього була. Він молодець, професіонал – в мене лише найкращі слова на його адресу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також