Мільярд євро для нового стадіону в Мілані. Який вигляд матиме новий Сан Сіро? ФОТО

В Мілані презентували проект нового Сан Сіро. Місцеві клуби та їхні інвестори готові розпочати будівництво нового футбольного комплексу, але є кілька проблем.

milanlive.it

Спершу планувалося, що нинішню арену Мілана та Інтера Сан Сіро знесуть. Але у справу втрутилася місцева влада, яка виступила проти демонтажу легендарного стадіону. Чиновники закликали футбольні клуби знайти можливість переоснащення стадіону, а не його знищення. Мілан та Інтер розробляти план щодо мабутнього використання Сан-Сіро так, аби це було економічно вигідно усім сторонам.

Та найбільшою проблемою наразі є відсутність остаточних домовленостей щодо виділення необхідної земельної ділянки для будівництва нової арени. Мілан та Інтер мають намір побудувати не тільки футбольний стадіон, а багатофункціональне спортивне містечко із торговими та розважальними центрами, ресторанами та готелями. Місцева ж влада не бажає виділяти таку велику земельну ділянку. Водночас інвестори вже підготували проект вартістю в один мільярд євро і сподіваються переконати чиновників у доцільності саме такого комплексу.

Читайте також: Роналду міг НЕ перейти в Реал. Куди Фергюсон хотів продати свою суперзірку?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також