На одному Мессі не виїхали. Беззуба Барселона страждає у матчі з Атлетико

Мадридський Реал тішиться результатам каталонців.

Перші 16 хвилин матчу Барселона – Атлетико – бенефіс Дієго Кости.

Одіозний форвард встиг майже все за стартовий відрізок зустрічі. Вже на 11 хвилині партнери підбадьорювали Косту після подачі з кутового від Барселони. Нападник мадридців неоковирно зіграв у власному штрафному майданчику, переправивши м’яч у власні ворота – 1:0.

Минуло 5 хвилин, а партнерам знову довелося втішати свого форварда. Карраско заробив пенальті, який взявся пробивати Коста. Удар нападника з одинадцяти метрів Тер Стеген потягнув! Проте арбітр дав Атлетико ще один шанс (німець до удару залишив лінію воріт). Сауль свою спробу реалізував бездоганно – 1:1.

До перерви близьким до забитого м’яча був Ліонель Мессі. Аргентинець одного разу трохи зачепив своїм ударом дальню стійку, а у другому випадку диво-реакцію після пострілу лідера Барси зі штрафного продемонстрував Облак.

Другий тайм розпочався із пенальті у ворота Атлетико.

Феліпе зачепив Семеду в своєму штрафному майданчику, і арбітр вдруге за матч вказав на одинадцятиметрову позначку. Мессі ударом у стилі Паненки забив свій 700-ий м’яч у кар’єрі – 2:1.

Photo by David Ramos/Getty Images

Коста міг відповісти майже миттєво, але у нападника був явно невдалий день, тому м’яч після його удару головою з 7 метрів пройшов поруч зі стійкою воріт Барселони.

Гості не знітилися і продовжили атакувати. На 61 хвилині привид матчу Динамо – Колос навис над Камп Ноу, бо арбітр зустрічі Алехандро Ернандес призначив третій одинадцятиметровий у зустрічі (Семеду мінімальним дотиком допоміг впасти Карраско). Сауль пробив у той самий кут, що і в першому таймі, так само сильно і точно – Тер Стеген до м’яча дотягнувся, але не зумів його вдало відбити – 2:2.

Грати лишалося ще чимало часу, але у каталонців явно видна творча криза. Команда беззубо атакує, покладаючи надії на геній Мессі. Сетьєн не зумів здивувати Дієго Сімеоне, команда якого здобула прийнятний для себе результат у поєдинку з каталонським клубом.