Надто самовпевнені? Гравець збірної Італії зробив провокативну заяву в бік України

Гравець збірної Італії зробив не дуже приємну заяву перед матчем з Україною.

Федеріко Дімарко після нічиєї з Північною Македонією (1:1) дав короткий аналіз матчу та спрогнозував майбутню зустріч з українською збірною, цитує Football Italia:

Після нашого гола ми зупинились. А коли ти перестаєш грати на такому рівні, то супернику потрібна лише кілька нагод для того, щоби потім ти все мав розпочинати від самого початку. Їм потрібен був стандарт для того, щоби здобути заліковий бал – вони його здобули. Тепер ми повинні зіграти з Україною так, як мусить грати справжня Італія й взяти максимум очок. Це важливий матч для нашого майбутнього. Якщо ми зіграємо так, як у першому таймі, то все буде добре. Сьогодні ми не повинні були припускатись тих помилок, які були в другому таймі. Ми повинні обіграти Україну.

Федеріко Дімарко збірна ІталіїPhoto by Getty Images

Нагадаємо, що матч між збірними Італії та України відбудеться вже у вівторок, 12 вересня, о 21:45.