Найнудніша група Євро-2024. Англія розчаровує і Хорватія точно вилітає. ВІДЕО

Заключні матчі в групі C на Євро-2024. Словенія грала з Англією, а в паралельному поєдинку Данії протистояла Сербія.

Перед останнім туром групового етапу ситуація в цьому квартеті виглядала наступним чином: Англія – 4 бали, Словенія – 2 бали, Данія – 2 бали, – Сербія – 1 бал. А "найцікавіше" трапилося саме в цьому заключному турі.

Усі збірні зіграли між собою 0:0. Англія вийшла з першого місця з 5-ма очками (і двома забитими м'ячами), а ось друге місце дісталося Данії, завдяки останньому, 8-му, критерію розподілу місць в групі за умови рівності очок. Річ у тім, що Словенія і Данія між собою зіграли в нічию, мали однакову кількість забитих і пропущених м'ячів та навіть однакову кількість жовтих карток по 6! Тому за останнім критерієм "Місце в загальному рейтингу відбірного турніру" другою стала Англія, а Словенія лише третя. Однак, це все одно дозволило словенцям вийти у плей-оф з третього місця, а хорвати уже точно вилітають з Євро-2024, маючи 2 пункти. Разом із ними прощаються з Чемпіонатом Європи збірна Сербії.

Англія – Словенія

Англійці цілком очікувано зі старту матчу взяли м'яч під контроль, але з гостротою попереду в команди Саутгейта знову були проблема.

Лише на 20-й хвилині гравці збірної Англії зуміли відправити м'яч і сітку воріт словенців після ідеальної комбінації: Райс віддав розрізну передачу до штрафної зони суперника на Фодена, той одразу віддав на дальню стійку, де був ніким не прикритий Сака і вінгер спокійно пробив у порожній кут. Та цей гол арбітр не зарахував, оскільки у Фодена зафіксували положення поза грою.

Перший удар у площині воріт англійці завдали на 31-й хвилині. З дальньої відстані стріляв Кейн, але прямо в руки голкіперу.

На 35-й хвилині дуже непогано зі штрафного пробивав Фоден, але Облак надійно діяв на лінії воріт.

На 41-й хвилині супернагоду забити змарнував Кейн. Після навісу з флангу нападник мав можливість з декількох метрів переправити м'яч у сітку воріт, але він по ньому не влучив.

У другому таймі картина гри не надто змінилася. Гравці збірної Англії майже увесь час тримала м'яч у своїх ногах, але перетворити це бодай на гольовий момент їм не вдалося.

Найнебезпечнішу нагоду вже на другій доданій до основного часу хвилині мав Палмер, але його удар із меж штрафного майданчика парирував Облак.

Матч так і завершився 0:0.

Данія – Сербія

У першому таймі данці мали тотальну перевагу над своїм суперником. Вони завдали 5 ударів, із них 2 в площину, а натомість серби жодного разу навіть не пробили у бік воріт свого суперника.

Однак, таку перевагу гравці збірної Данії не змогли конвертувати в гол. Александер Ба мав чудову нагоду, коли пробивав головою з лінії воротарського майданчика, але він не влучив у площину.

Ледь не одразу по перерві серби зуміли забити з допомогою данців, але рефері зафіксував офсайд у гравця збірної Сербії. Потім команду знову загрузли в боротьбі за м'яч і мали обмаль моментів.

Тому цей поєдинок теж завершився 0:0.