Найкраща УПЛ. Зоря дає Шахтарю по зубах у головному матчі туру. ВІДЕО

Центральний матч 3 туру між Зорею та Шахтарем почав радувати вболівальників із перших хвилин

Обидві команди без розвідки розпочали створювати загрози біля чужих воріт, тому не дивно, що перший забитий м’яч вболівальники побачили дуже швидко. На 16 хвилині затяжна атака гостей завершилася прострілом Корнієнка – м’яч після серії невеликих рикошетів потрапив до Марлоса, який з близької відстані поцілив у ближній кут воріт Шевченка – 0:1.

Луганці відповіли миттєво. Вже за три хвилини рахунок став рівним. Кабаєв у підкаті відібрав м’яч біля штрафного майданчика Шахтаря, відпасував на Кочергіна, який хитнув Степаненка і пробив у ближній кут воріт Трубіна – 1:1!

Відкритий футбол продовжився. І на 28 хвилині підопічні Скрипника заробили право на одинадцятиметровий удар. Степаненко підштовхнув Кабаєва, а головний арбітр без роздумів вказав на порушення. Пенальті холоднокровно реалізував Юрченко – 2:1.

До перерви Гірники могли зрівняти рахунок, а найближче до цього був Алан Патрік, удар якого прийняла на себе стійка воріт господарів.

Рівновагу донецький клуб відновив одразу по перерві. На 49 хвилині подачу з кутового класним ударом головою на гол перетворив Кривцов – 2:2.

Господарі зрозуміли, що щастя в обороні з таким суперником знайти складно, тому Зоря відвела гру подалі. Такий хід ледь не приніс успіх на 66 хвилині. Неузгодженість дій гравців Шахтаря призвела до перехоплення Юрченка, який пасом вивів Громова на ударну позицію з меж штрафного майданчика. Форвард луганців із 12 метрів потужно пробив вище воріт!

Обидва колективи намагалися вирвати перемогу в надскладному матчі, але більше голів вболівальники не побачили. Зоря набирає своє перше очко в цьому чемпіонаті!