Арбітр проти Арсенала. Команда Зінченка постраждала в матчі з Брентфордом

Після сенсаційної поразки від Евертона на Арсенал очікувало непросте протистояння з Брентфордом

Команда Томаса Франка йде вище в турнірній таблиці АПЛ, ніж Челсі та Ліверпуль, тому в поєдинку з лідером чемпіонату гості не збиралися лише відбиватися.

Саме Брентфорд був ближчим до гола в першому таймі. Гості могли виходити уперед вже на 5 хвилині. Але Мбемо після прострілу з флангу пробив повз ворота Рамсдейла.

Супершанс на 25 хвилині втратив нападник Брентфорда Тоні, який із меж штрафного майданчика пробив у поперечку воріт господарів.

Арсенал організував декілька непоганих розіграшів у першій половині гри, але влучності ударам Зінченка, Партея та Мартінеллі не вистачило.

Після перерви лондонці збільшили тиск на ворота суперника.

Спрацювала заміна від Артети. Іспанський спеціаліст замінив Мартінеллі на Троссарда і ексодноклубник Малиновського забив! На 66 хвилині Едегор віддав розрізну передачу на Сака, а вінгер Арсенала прострілив на дальню стійку воріт Брентфорда, де ніким не прикритий Троссард переправив м'яч у порожній кут воріт гостей – 1:0.

Раділи лндонці недовго. Арбітр зустрічі Пітер Бенкс вигадав штрафний у моменті, коли Тоні більше тримав захисника Арсенала, ніж той гравця Брентфорда. Подача зі стандарту завершилася сумбуром (можливо, був фол на Зінченкові чи офсайд у одного з гравців гостей, але арбітри нічого не розгледіли) у штрафному майданчику Рамсдейла, чим гості зусиллями того ж Тоні скористалися – 1:1.

Арсенал тиснув, але забити так і не зумів. Чергова втрата очок, але цього разу з неприємним присмаком суддівства.