Нам було дуже важко!© Капітан молодіжної збірної Іспанії визнав силу українців

Капітан молодіжної збірної Іспанії в матчі проти України був здивований рівнем гри команди Ротаня. Уго Гільямон високо оцінив гру української збірної.

Нам довелося перетерпіти, щоб досягти нічиєї. І це був справедливий результат, оскільки у них були свої шанси, і у нас теж. Вони часто атакували нас із флангу своїми вінгерами, які були дуже швидкими. Там нам було дуже важко, але ми дещо виправили і у другому таймі грали краще. Вони поставили у захист багато гравців, але тренер сказав нам зберігати спокій, і що ми ще матимемо шанси. Важливо знати, як досягти результату, - розповів Гільямон в коментарі UEFA.

Молодіжна збірна України зіграла внічию 2:2 з іспанцями та вийшла до чвертьфіналу ЄВРО-2023 із другого місця.