Напевно, всі тримали в голові матч проти Гента © Луческу ЕКСКЛЮЗИВНО про складну гру проти Львова

Містер заявив, що задоволений прогресом молоді.

Київське Динамо обіграло ФК Львів (3:1) в рамках третього туру української Прем’єр-ліги. Після матчу наш кореспондент Олександр Мельниченко поспілкувався з головним тренером киян Мірчею Луческу.

Ми самі собі ускладнили гру. Ми вийшли на поле і заздалегідь подумали, що виграємо цей матч, і робили дитячі помилки, – зазначив тренер Динамо.

Ми не грали в те, що готували цими днями, ми більше імпровізували. Суперник був дуже вмотивований після поразки в минулому матчі. Нам не вдавалося виходити з-під пресингу. Ми намагалися виходити короткими передачами з-під нього, що було нашою помилкою.

Другий тайм грали по-іншому. Гравці робили те, що ми від них вимагали і одразу створили чотири-п’ять хороших моментів біля чужих воріт.

Також Мірча Луческу прокоментував гру молодих футболістів.

Молодь відіграла добре. Але видно, що без двох-трьох досвідчених гравців їм важко грати. Це стосується і Цитаїшвілі, і Супрягу, і Шепелева, і Леднева – всіх молодих, хто грав в першому таймі. Ми будуємо команду. Я довіряю гравцям, я довіряю молоді. На тренуваннях вони добре працюють, залишилось лише втілити це все в матчах. Напевно, майбутній матч проти Гента все ж мав свій відбиток, адже всі думали про цей матч сьогодні.

Дивіться також: Ефективна підготовка. Малиновський відзначився голом за Аталанту в спарингу. ВІДЕО