Лідерський порятунок. Шапаренко витягує результат для Динамо у матчі зі Львовом. ВІДЕО

Голи Циганкова, Шапаренка та Супряги здобувають для киян бажані очки.

Динамо і Львів вирішили здивувати один одного у матчі 3 туру УПЛ. Мірча Луческу дав шанс молодим – Шепелєв, Андрієвський змінили в центрі поля Сидорчука та Шапаренка, які добре відіграли з АЗ, а Цитаїшвілі та Лєднєв отримали місця Родрігеса та Буяльського на полі.

Гості ж здивували грамотною грою в обороні і високим пресингом, який не дав киянам створити за перший тайм майже нічого. За всю половину Динамо спромоглося на 1 удар в площину воріт від Вербича… Не те, на що розраховував Луческу.

Румунського спеціаліста такий перебіг подій на полі не влаштовував, тому одразу після перерви на полі з’явилися 4 нових гравці! Сидорчук, Шапаренко, Буяльський та Циганкова замінили Шепелєва, Андрієвського, Лєднєва та Цитаїшвілі.

Тренерський хід господарів спрацював миттєво. На 47 хвилині Циганков пасом знайшов Супрягу, форвард увійшов у штрафний майданчик Львова і підставився під поштовх від Клименчука – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Циганков, який голом відсвяткував своє повернення на поле після чергової травми – 1:0!

View this post on Instagram

ЦИГАНКОВ знову забиває⚽️ Супряга заробив пенальті, яке вдало реалізував віце-капітан @fc_dynamo_kyiv вже на початку другого тайму🔥 Справедливе рішення арбітра❓👇 Наші партнери – @parimatch.ukraine #footballhub #футболхаб #гол #goal #пенальті #penalty #циганков #tsygankov #супряга #supriaga #динамо #dynamo #львів #lviv

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Sep 19, 2020 at 11:17am PDT

Заміни оживили гру і Циганков був близьким до того, щоби віддячити Супрязі за пенальті гольовим асистом. Півзахисник збірної України після розіграшу кутового подав на дальню стійку, нападник Динамо виграв боротьбу і ударом головою намагався поцілити у ближній кут воріт Литовки – сейв голкіпера гостей.

Львів’яни відчули запах забитого м’яча у власні ворота, тому підопічні Цецадзе самі організували свій момент. Рідкісний штрафний завершився подачею точно на голову Кравчуку. Удар оборонця Бущан потягнув, але на добиванні був Челич  – 1:1!

ОТАКОЇ🔥 @fclviv зрівнює рахунок на Олімпійському проти @fc_dynamo_kyiv ⚽️ Новачок команди Челич заштовхав м'яч у ворота Бущана💪 Очікували на ТАКЕ❓👇 Наші партнери – @parimatch.ukraine #footballhub #футболхаб #гол #goal #челич #celic #динамо #dynamo #львів #lviv

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Sep 19, 2020 at 11:25am PDT

Гості такий бажаний результат намагалися втримати будь-якими методами, але за декілька хвилин до завершення основного часу гості все ж пропустили. Буяльський заробив небезпечний штрафний, який взявся виконувати Шапаренко. Відкриття ери Луческу знову став героєм для киян, точно пробивши зі штрафного під стійку воріт Львова – Литовченко до м’яча дотягнувся, але відбити зумів лише у сітку власних воріт – 2:1.

Цецадзе показав підопічним йти в атаку, але в меншості (Міхобі отримав другу жовту за відмашку проти Циганкова на 84 хвилині) створити ще одне диво біля воріт Динамо було майже неймовірно.

У компенсований до другого тайму час гсоподарям вдалася класна атака, яку прекрасним пасом на Супрягу завершував той же Шапаренко. Нападник таку “цукерочку” від партнера змарнувати не міг – 3:1!

Динамо з нервами перемагає Львів і в хорошому настрої готується до битви за Лігу Чемпіонів.