Назвав щуром. Поворознюк наїхав на екстренера Інгульця

Президент Інгульця Олександр Поворознюк жорстко розкритикував асистента Сергія Ковальця Младена Бартуловича, який після звільнення Ковальця теж захотів залишити клуб:

Це нормальне явище. Така тренерська робота. Поставлені задачі не були виконані – прощаємося. Нічого надзвичайного тут нема. Але я хотів би розділити ці дві особистості: Ковалець не виконав завдання та був звільнений. Ми нормально з ним розсталися та потиснули один одному руку. А до Бартуловича є дуже велике питання! Від кого, а від нього я навіть не очікував такого відношення. Він прийшов сам та попросив його звільнити. Я рахую, що це як щур (Поворознюк вжив слово "криса" – прим.ред.), який першою біжить з корабля, що тоне. Це дуже непорядний вчинок. В майбутньому він його не скрасить. Він там собі хоче бачити велике тренерське майбутнє, але це не той боєць, не те бійцівське ставлення, яке я бачив. Я помилявся. Дуже шкода, але я помилявся у Бартуловичу.

Назвав щуром. Поворознюк наїхав на екстренера ІнгульцяСкріншот FootballHub

Два матчі залишилося (перехідні з ЛНЗ – прим.ред.) – дограй їх. Інгулець був, є і буде. Не знаю, де він буде грати, але він буде грати. Інгулець ніколи в житті не зникне, поки є я. Ми будемо битися до останнього. Надіюся, будемо грати в УПЛ. А Бартулович та його вчинок – Бог йому суддя. У майбутньому йому аукнеться оце все. Це дуже низько та підло з його сторони. Я б так не вчинив. Своє рішення він не пояснив. Просто прийшов та соплі розпустив. Думав, що я буду йому сльози витирати. І сказав, що йде разом з Ковальцем. Питаю: «Чому?». Відповідає: «Тому що ви не мене призначили виконувачем обов’язки, а Лупашка». Я повинен звітувати перед кимось свої призначення? Ти дограй чемпіонат, а потім скажи, що так і так. – розповів Поворознюк на своєму ютуб-каналі.

Читайте також: Бензема ОФІЦІЙНО перейшов у новий клуб! Легенда Реала виступатиме у складі чемпіона

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також