Не повторив досягнення Луніна. Трубін і Бенфіка у серії пенальті вилітають з ЛЄ. ВІДЕО

Бенфіка у матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ на виїзді грала із Марселем (у першому поєдинку орли перемогли 2:1). У воротах лісабонців вийшов Анатолій Трубін.

Уже на 8-й хвилині українець врятував свою команду, коли потягнув удар Ндіає з меж штрафного майданчика. Після цього у першій половині зустрічі роботи в Трубіна було небагато. Небезпечно у середині тайму пробивав Обамеянг, але м'яч пройшов вище.

По перерві господарі створили набагато більше небезпеки біля воріт українця. Спочатку він потягнув постріл у кут від Харіта, а потім видав ефектний сейв, зреагувавши на удар Кондогбія з декількох метрів.

Та на 79-й хвилині гравці Марселя таки зуміли пробити Трубіна. Обамеянг виконав навіс з лівого флангу до штрафного майданчика на Мумбанья, який ударом головою з лінії воротарської зони прошив українця – м'яч пройшов поміж ніг голкіпера Бенфіки – 0:1 (2:2 за сумою двох матчів).

Лісабонці не зуміли забити і матч перейшов у овертайми. У першій п'ятнадцятихвилинці команди обмінялися гострими момента. У Бенфіки Ді Марія пробивав головою в дев'ятку, але Лопес потягнув, а в Марселя Обамеянг, отримавши передачу у штрафному майданчику суперника, завдав удару в дальній кут – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

У другому овертаймі уже обійшлося без гольових нагод і доля путівку до 1/2 фіналу ЛЄ вирішувалася у серії пенальті.