Король пенальті! Лунін витягує Реал в півфінал ЛЧ у матчі з Ман Сіті. ВІДЕО

Реал у матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЧ на виїзді грав з Манчестер Сіті. Андрій Лунін вийшов у стартовому складі Королівського клубу.

На відміну від першого поєдинку, в якому містяни забили вже на 2-й хвилині, темп гри на старті зустрічі був нижчим. Обидва колективи намагалися грати обережно та все змінилося на 12-й хвилині, коли Реал повів у рахунку.

Лунін розпочав гольову атаку, віддавши діагональ на Карвахаля, захисник продовжив далі на Беллінгема, англієць скинув на Вальверде, той відпасував до штрафного майданчика Вінісіусу, який прострілив до воротарської зони на Родріго – бразилець з другої спроби (перший удар відбив Едерсон) відправив м'яч у сітку – 0:1 (4:3 на користь Реала за сумою двох матчів).

Після цього Ман Сіті створив першу небезпеку біля воріт Луніна. Спочатку Де Брюйне з кутового крутив м'яч під поперечку – український голкіпер відбив.

Згодом Лунін перервав небезпечний простріл до воротарського майданчика від бельгійського півзахисника на Голанда. А потім вершкових врятувало диво. Після навісу Голанд пробивав у протихід Луніну, але м'яч влучив у поперечку.

На 27-й хвилині воротар Реала зробив ефектний сейв. Де Брюйне стріляв з-за меж штрафної зони у дальній кут і Лунін парирував.

Підопічні Хосепа Гвардіоли напосіли на ворота Реала наприкінці першого тайму, але пробити захист мадридців і Луніна їм не вдалося. Хоча Де Брюйне знову намагався з кутового закрутити м'яч у сітку воріт, але український голкіпер вкотре відбив.

На старті другої половини зустрічі господарі продовжили тиснути на Реал і Луніну довелося рятувати команду. Гріліш із лінії штрафної зони з лету стріляв у кут воріт, але голкіпер мадридців відбив.

На 51-й хвилині ледь не підставив Луніна Начо. Українець вийшов з воріт, щоби забрати м'яч, але захисник Реала в боротьбі з Голандом обіграв свого голкіпера і лише в останній момент встиг вибити на кутовий.

Ще за декілька хвилин Лунін знову врятував Реал. Кіпер після навісу зняв м'яч з голови гравця Ман Сіті, але він вибив кулаком прямо на ніким не прикритого Фодена, який у дотик крутив у ворота – голкіпер вершкових встиг зреагувати на удар та забрати м'яч до рук.

На 70-й хвилині Лунін зробив ще один сейв. Цього разу він потягнув удар із меж штрафної зони від Гріліша (ще й був рикошет від Начо).

На 76-й хвилині Ман Сіті таки дотиснув Реал. Після прострілу з флангу від Доку Рюдігер невдало вибив м'яч – прямо в ноги Де Брюйне. Бельгієць, якому вже ніхто не заважав, з декількох метрів потужним ударом прошив Луніна – 1:1 (4:4 за сумою двох матчів).

Згодом Де Брюйне з дальньої відстані пробивав у дев'ятку, але Лунін у ефектно стрибку пальцями зачепив м'яч і не дав йому залетіти у сітку.

Згодом Де Брюйне мав супернагоду, щоби забити вдруге. Лідеру Ман Сіті викотили м'яч на одинадцять метрів, але він пробив вище воріт.

Більше гольових моментів не було і матч плавно перейшов у овертайми. Картина гри не дуже змінилася і Ман Сіті продовжував напосідати на ворота Луніна, але створити гольову нагоду їм не вдалося. Натомість, у доданий час до першого овертайму супермомент мав Рюдігер. Захисник Реала з близької відстані пробивав по воротах, але йому трохи забракло влучності.

У другій п'ятнадцятихвилинці Реал зумів вистояти і доля поєдинку вирішувалася у серії пенальті.