Не врятувалися. Гол Ярмоленка не допоміг Україні в матчі з Італією. ВІДЕО

Італія після сенсаційної нічиєї (1:1) з Північною Македонією вийшла на міланський матч зі збірною України зарядженою на перемогу.

Господарі зі стартових хвилин кинулися атакувати ворота Бущана. Перший момент змарнував Распадорі, який з лінії воротарського майданчика пробив значно вище воріт.

Тиск італійців спрацював на 12 хвилині. Судаков на фланзі впав, подарувавши м'яч Дзакканьї, який віддав у штрафний майданчик гостей під удар Фраттезі – 1:0.

Півзахисник Інтера ще раз засмутив розгублену команду Реброва на 29 хвилині. Дзаньйоло наважився на удар здалеку, але влучив у Фратеззі, який після рикошету від Распадорі, зумів пробити точно у дальній кут воріт Бущана. Арбітр зустрічі спочатку гол не зарахував через офсайд, але згодом відеоасистент підказав, що у грі гравця господарів залишив Конопля – 2:0.

Лише пропустивши двічі, Україна прокинулася. Перший удар Довбика у грі виявився розминкою для Доннарумми – сейв голкіпера ПСЖ.

Проте ще до перерви капітан італійців пропустив. На 41 хвилині Ярмоленко віддав класну передачу на Довбика, форвард Жирони пробив у дальній кут – Доннарумма потягнув, але Дімарко вибив прямо на ногу Ярмоленку – 2:1!

На старті другого тайму українці показали, що захист в команди Спалетті далеко не ідеальний.

Артем Довбик двічі класно проривався до воріт Доннарумми. У першому випадку форвард віддав хороший пас під удар Циагнкову, але, на жаль, постріл вінгера Жирони захисники заблокували. У другому випадку Довбик з гострого кута потужно з правої пробив вище воріт.

Італія відповіла шансами Дзакканьї та Распадорі. Перший – змарнував класну атаку, з одинадцяти метрів пробивши повз ворота. Другий – не зумів реалізував вихід віч-на-віч з Бущаном – сейв українського голкіпера, який сам і "створив" цей момент для суперників.

Вихід Яремчука та Мудрика замість Довбика і Ярмоленка не додала атаці української команди сили. Господарі продовжили тиснути і були близькими до гола. Локаттеллі завершив навалу італійців ударом у поперечину воріт Бущана, який за кілька хвилин до того потягнув хороший удар Дзаньйоло.

На останніх хвилинах підопічні Реброва намагалися знайти свій шанс, але одного удару Коноплі (повз ворота після навісу Мудрика) виявилося замало, щоби претендувати на нічию в цьому матчі. Україна поступається.