Не все так гладко? Лікарі оцінили ступінь тяжкості травми Мудрика

Футбольний лікар Дмитро Бабелюк розповів, що сталося.

Михайла Мудрика замінили після першого тайму у матчі Фулгем – Челсі (0:2). Раніше повідомлялось, що травма не є серйозна, тому українець ймовірно проведе наступний матч Челсі. Проте, є певні ризики, повідомили у телеграм-каналі Hospital Pass.

Проаналізувавши останні хвилини першого тайму можна припустити, що в українця травма. Вперше він призупинився і почав перевіряти кріплення чотирьохголового мʼязу на 43:15. Це видно на одному з відео як він правою рукою настикає на стегно спереду. На 43:55 через пару секунд на повторі видно як під час атаки господарів поля Мудрик розтягує мʼязи стегна намагаючись визначити та локалізувати місце травми. У період з 43 хвилини до свистка на перерву Міша не зробив жодного ривка чи прискорення. Як тільки пролунав свисток, Почеттіно підійшов подякувати Міші, той відреагував, а потім знову правою рукою перевірив те ж місце кріплення правого чотирьохголового мʼязу стегна. Можна припустити, що український вінгер таки щось відчув, а заміна ця – це, так званий, precaution – щоб не зробити гірше. Є всі шанси, що повториться історія Циганкова, який вчасно відреагував на проблему, яка все ж не вберегла його від травми, але не зробила її складнішою.

Михайло Мудрик ЧелсіPhoto by Getty Images

Нагадаємо, що у цьому матчі Михайло Мудрик забив дебютний м'яч за Челсі. А от чи зіграє 22-річний вінгер у наступному матчі Челсі та за збірну України поки не відомо.