Не вилучили гравця і не поставили пенальті. Суддівський провал у матчі Дніпра-1. ФОТО

Друге коло УПЛ лише стартувало, а ми вже маємо декілька гучних суддівських скандалів.

Поки усі говорять про помилки арбітражу в матчі Динамо – Інгулець (0:2), непоміченим залишався провал бригади рефері на чолі з Максимом Козиряцьким у поєдинку Олександрія – Дніпро-1. Утім, дніпряни на своєму офіційному сайті наголосили на кричущій помилці суддів і підкріпили це фотодоказом.

На 1-й хвилині матчу Едуард Сарапій з декількох метрів пробивав по воротах Олександрії і гравець Олександрії Юрій Копина у стрибку рукою парирував цей удар!

Рука Копини у матчі Олександрія – Дніпро-1Фото: СК Дніпро-1

Але жоден із арбітрів цього не помітив і гра продовжилася подачею кутового дніпрянами. Хоча такий фол повинен був каратися вилученням Копини та призначенням пенальті у ворота Олександрії! І це на першій хвилині зустрічі...

Нагадаємо, поєдинок між Олександрією і Дніпром-1 завершився з рахунком 2:2.