Немислимий нонсенс! Матч Олімпіади відновили за дві години після його завершення?

Безпрецедентна подія для світового футболу.

Поєдинок першого туру Олімпіади-2024 Аргентина — Марокко завершився унікальним скандалом. Арбітр матчу додав до основного часу аж 15 хвилин, чим на 106-ій хвилині скористалися аргентинці, зрівнявши рахунок, який став 2:2. Після цього вболівальники почали закидати поле петардами і вибігати на поле, що змусило гравців і суддів піти в підтрибунне приміщення.

Здавалося, що матч так і завершився нічиєю 2:2, про що повідомили і ресурси обох збірних. Але аж за півтори години по тому стало відомо, що команди повернуться на поле і дограють матч, оскільки арбітри зафіксували офсайд під час другого взяття воріт аргентинцями.

У підсумку гра відновилася за рахунку 2:1 на користь марокканців, які змогли втримати перевагу протягом трихвилинного залишку і здобути мінімальну перемогу. Усього від моменту початку матчу до його офіційного завершення минуло більше чотирьох годин.

Така роз'язка вразила навіть Ліонеля Мессі, який написав в Instagram "Insolito", що в перекладі з іспанської означає "неймовірно".