Неперевершений Мудрик і слабке Челсі. Українець заробив пенальті, але цього замало. ВІДЕО

Челсі у 30-му турі АПЛ вдома приймав Бернлі.

У стартовому складі лондонців вийшов Михайло Мудрик і саме він став один із ключових гравців поєдинку. На 20-й хвилині українець зробив результативну передачу на Дісасі, але гол (як і асист Мудрика) не зарахували, оскільки гравець Челсі забив рукою.

Наприкінці першого тайму Мудрик заробив пенальті та вилучення для суперника. Українець оббіг Ассіньйона і той завалив вінгера Челсі у штрафному майданчику. Арбітр одразу призначив пенальті і вилучив захисника Бернлі (друга жовта).

Одинадцятиметровий впевнено реалізував Палмер. Однак здобути перемогу лондонцям не вдалося.

Вони двічі по ходу зустрічі виходили вперед, але Бернлі постійно зрівнював рахунок, попри те, що грав у меншості. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.

Михайло Мудрик відіграв увесь поєдинок, отримав оцінку 8,4 бала і став другим найкращим гравцем у матчі, за версією WhoScored.