Невдалий матч для Луніна. Українець пропустив 4 м'ячі і Реал вилетів з Кубку. ВІДЕО

Мадридське дербі в 1/8 фіналу Кубку Іспанії – Атлетико вдома приймав Реал. У стартовому складі гостей вийшов Андрій Лунін.

Протягом першого тайму роботи в українця майже не було – лише два удари, які не завдали голкіперу вершкових зайвих клопотів.

Утім, перша реально небезпечна нагода господарів завершилася голом. Сталося це на 39-й хвилині. Після навісу до штрафного майданчика Рюдігер головою зрізав м'яч до воротарської зони, де опинився ніким не прикритий Ліно, який з декількох метрів впевнено переграв Луніна, пробивши у кут – 1:0.

Підопічні Карло Анчелотті встигли зрівняти рахунок ще до перерви і допоміг їм в цьому Ян Облак. Саме голкіпер "матрацників" зрізав м'яч у власні ворота після подачі зі штрафного – 1:1.

На 57-й хвилині Атлетико знову вийшов уперед в рахунку. Не обійшлося без курйозну. М'яч рикошетом від Камавінги полетів до штрафного майданчика, Лунін пішов на перехоплення і відбив рукою прямо в Рюдігера, від якого шкіряний відлетів на Морату і нападник спокійно покотив його у порожні ворота – 2:1.

Після цього неприємного епізоду український голкіпер двічі врятував Реал. Спочатку від удару Грізманна з гострого кута, а потім Мората з близької відстані розстрілював ворота гостей, але Лунін відбив ногами.

І майже одразу після цього сейву українця Реал зрівняв рахунок на 82-й хвилині. Беллінгем навісив на дальню стійку, м'яч з рикошетом долетів до Хоселу, який головою відправив його у порожній кут – 2:2.

Потім матч перейшов до овертаймів і перша п'ятнадцятихвилинка завершилася на користь підопічних Дієго Сімеоне. На 100-й хвилині забив Грізманн. Лідер Атлетико на правому фланзі протиснув Вінісіуса, увійшов до штрафного майданчика і з гострого кута закрутив м'яч під дальню стійку – 3:2.

На 119-й хвилині Атлетико поставив крапку. Господарі розігнали контратаку, Депай викотив на удар Рікельме, який з близької відстані прошив Луніна – 4:2.

Тож, Атлетико перемагає Реал і проходить до 1/4 фіналу Кубку Іспанії.

Андрій Лунін за цей поєдинок отримав від відомого статистично-аналітичного порталу Sofascore 7,5 бала.