Серйозний удар по амбіціях. Полісся програє в дебютному матчі Ліги конференцій. ВІДЕО

Полісся дебютувало в єврокубках матчем із Олімпією Любляна.

У другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій житомиряни гостювали вдома у словенського клубу. Обидві команди розуміли усю важливість помилки, тому намагалися грати обережно в захисті.

Тож протягом першого тайму моментів у команд було обмаль. Три удари в площину воріт від Олімпії, з якими без проблем впорався Волинець, натомість гравці Полісся пробили одного разу, але м'яч прилетів прямо в руки голкіпер словенців.

Та вже по перерві Олімпія повела у рахунку. На 56-й хвилині Флоруц отримав передачу поблизу воріт Полісся, увійшов до штрафного майданчика і пробив повз двох захисників – 1:0.

Пізніше господарі поля могли подвоювати перевагу. Гравець Олімпії стріляв з близької відстані – Волинець відбив перед собою. М'яч відлетів до Булатама, який пробив у дотик, однак, на щастя для Полісся, шкіряний пройшов повз ворота.

А вже у компенсований час гравці Олімпії забили вдруге. Пінто отримав передачу в штрафному майданчику Полісся, його ніхто із захисників житомирян не накрив і він другим дотиком вколотив м'яч у сітку воріт Волинця – 2:0.

Футболісти українського клубу так і не змогли бодай створити небезпечну нагоду біля воріт Олімпії і матч завершився перемогою словенців з рахунком 2:0.