Невдалий старт команди Ярмоленка

Автор Денис Савченко

На другий тур англійської Прем’єр-ліги вболівальники чекали не лише через суперматч Челсі-Арсенал. Українські фани сподівалися вперше побачити у старті Вест Гема Андрія Ярмоленка. Та все ж на гру з Борнмутом Мануель Пелегріні виставив склад, в якому місця українцеві знову не знайшлося.

Розгромно програвши перший матч Ліверпулю, наставник Вест Гема зробив декілька суттєвих перестановок. Арнаутович сів трошки глибше, а Чічаріто зайняв місце на вістрі атаки.

Перші хвилини матчу запам’яталися лише боротьбою і спробами господарів взяти м’яч під контроль. Починаючи з 20 хвилини, Вест Гем поступово почав притискати Борнмут. Але ані Андерсон ліворуч, ані Снодграсс праворуч не могли організувати момент для нападників. За справу взялися саме останні: Чічаріто на 26 хвилині обігрався з Арнаутовичем і небезпечно пробивав у ближній кут Беговіча — воротар на місці. Відповідь гостей була швидкою: Вілсон вийшов майже віч-на-віч з Фабіанським, але польський голкіпер показав дива реакції, забравши м’яч до рук.

Гол прийшов на 33 хвилині від тієї ж зв’язки нападників Молотобойців. Тільки цього разу Чічаріто заробив пенальті, а Марко Арнаутович не залишив шансів воротарю.

Ще один небезпечний момент був у австрійського нападника наприкінці тайму — Марко небезпечно пробивав з лінії штрафного майданчика, але голкіпер з другої спроби зафіксував м’яч.

По перерві небезпечніше діяти став Борнмут. Брукс отримав розрізний пас і пробивав з-під захисника. Фабіанський не без проблем упорався з ударом.

Який прохід вдався Вілсону на 60 хвилині! Здавалося, захисники Молотобойців контролювали ситуацію і не дали би змоги нападнику Борнмута продертися повз себе, але той неочікувано обіграв центральних оборонців і пробив Фабіанського.

Не минуло й 5 хвилин, як гості вийшли уперед. Навісом зі штрафного скористався Стів Кук, вигравши повітряну боротьбу в захисника та пробивши під поперечку.

1:2 і поява Ярмоленка за такого рахунку була логічною. Мануель Пелегріні одразу випустив українця замість Чічаріто. У центр нападу перейшов Арнаутович, допомагати якому на 78 хвилині вийшов старий знайомий львівських Карпат Лукас Перес. Але навіть після зміни атакувальної ланки, господарі не могли підібратися до воріт Беговіча. Розіграти комбінацію вдалося на 87 хвилині: наш Андрій Ярмоленко віддав розрізну передачу на Джека Вілшира, котрий пробив по воротах точно, але не сильно. Закінчення гри у виконанні Вест Гема запам’яталося лише жовтою карткою українця…

1:2 – і Вест Гем програє вже другий матч поспіль на старті нового сезону англійської Прем’єр-ліги.