Німеччина не показує клас, а іспанці не можуть забити чемпіонам Європи. Усі результати товариських матчів

Найближчі суперники збірної України по Лізі Націй – німці та іспанці – теж провели товариські поєдинки. Команда Йоахіма Льова другим складом зустрічалася зі збірною Туреччини і влаштувала гольові гойдалки.

Дракслер вивів господарів уперед після стрімкого прориву по центру на 45+1 хвилині. По перерві Туфан класним ударом у 9-тку з-за меж штрафного майданчика відновив рівновагу, але не надовго. Гаверц відіграв у стінку з Нойгаусом і записав на себе другий асист у матчі. Завдяки пресингу Караджа знову зрівняв, але Маншафт забили, здалося, вирішальний м’яч на 81-ій хвилині після пострілу Вальдшмідта. Втім, втримати перемогу Бундестім не спромоглася. Турки розкатали господарів на 90+4 хвилині, і це 3:3 після гола Карамана. Матч, без сумніву, стане непоганим джерелом ідей для Шевченка.

Іспанці гостювали у чинних чемпіонів Європи та своїх географічних сусідів – португальців. У битві тактик обійшлося без забитих м’ячів.

Мальта 2:0 Гібралтар

Чорногорія 1:1 Латвія (Циганікс зіграв перший, переможний для латвійців тайм. Пропустили гості на 90+1 хвилині)

Люксембург 1:2 Ліхтенштейн (за господарів пенальті реалізував динамівець Родрігес)

Австрія 2:1 Греція

Андорра 1:2 Кабо-Верде

Італія 6:0 Молдова

Нідерланди 0:1 Мексика (нідерландці пропустили з пенальті)

Німеччина 3:3 Туреччина

Польща 5:1 Фінляндія (хет-трик Гросіцького, Кенджора не виходив)

Португалія 0:0 Іспанія

Словенія 4:0 Сан-Марино

Швейцарія 1:2 Хорватія

Франція 7:1 Україна (За Україну забив Циганков)

Нагадаємо, з командою Німеччини українці зіграють 10 жовтня, а з іспанцями – 13 жовтня. Обидва матчі пройдуть у Києві на Олімпійському. На ці поєдинки, попри рекорди коронавірусу від статистів МОЗ, відкрито продаж квитків.