Ньюкасл громить ПСЖ, а Ман Сіті дотиснув Лейпциг. ВІДЕООГЛЯДИ усіх матчів ЛЧ

Підсумки ще одного дня у Лізі чемпіонів.

Найголовнішим матчем цього вечора, окрім поєдинку Антверпен – Шахтар, де гірники зробили камбек з 0:2, стала зустріч Ньюкасла і ПСЖ.

Англійський клуб розбив свого іменитого суперника з рахунком 4:1. Сороки повели у рахунку на 17-й хвилині, коли Альмірон вдало зіграв на добиванні і ударом у кут прошив Доннарумму. Ще до перерви сороки подвоїли перевагу, голом після затяжної атаки відзначився Дерн.

На 50-й хвилині рахунок 3:0 зробив Лонгстафф. Невелику надію на інтригу на 56-й хвилині подарував Ернандес, який головою вколотив м'яч у кут воріт. Однак, на більше гравці ПСЖ не спромоглися. Натомість, уже в компенсований час масну крапку поставив Шер, який розкішним дальнім ударом зробив рахунок 4:1.