Зробили камбек з 0:2! Шахтар на характері перемагає у матчі Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Шахтар в другому матчі у Лізі чемпіонів цього сезону грав на виїзді проти Антверпена.

Гірники пропустили вже на 3-й хвилині зустрічі. Вермерен забрав м’яч у Ракицького поблизу штрафного майданчика Шахтаря і відпасував на Мую, який на замасі прибрав Азарові і прошив Різника – 1:0.

Непогані нагоди зрівняти рахунок підопічні Ван Леувена мали у середині першого тайму. Після чудової комбінації Сікан пробивав з лінії воротарської зони, але у підкаті цей удар заблокував центральний захисник Антверпена Кулібалі.

А згодом Матвієнко після подачі з кутового міг забивати з декількох метрів, але оборонець Шахтаря не очікував, що м’яч до нього долетить, тому не зміг нормально завдати удару.

На 33-й хвилині гравці Антверпена подвоїли свою перевагу. Вермерен передачею з центра поля вивів віч-на-віч із Різником Баліквішу і той в дотик переправив м’яч у кут воріт – 2:0.

Та вже по перерві ситуація на футбольному полі змінилися. Підопічні Ван Леувена кинулися відігруватися і на 48-й хвилині відквитали один м’яч. Назарина з близької відстані потужно пробив по воротах – голкіпер Антверпена Бюте парирував цей удар плечем, а потім кулаком вибив його з-під поперечки. Першим на добиванні опинився Сікан, який головою відправив м’яч у сітку воріт – 2:1.

На 71-й хвилині зустрічі Шахтар зрівняв рахунок. Ракицький сильно пробив зі штрафного, м’яч влучив у Баліквішу, змінив траєкторію і залетів у кут воріт Антверпена – 2:2.

А на 76-й хвилині український колектив вийшов вперед! Назарина обікрав суперника на правому фланзі і віддав на Зубкова, той пішов обігрувати захисників і занадто далеко відпустив м’яч, який вже летів за межі поля. Його захотів забрати до рук голкіпер Антверпена, але у нього це не вийшло і він вибив м’яч руками на Назарину – півзахисник Шахтаря в дотик віддав на Сікана, який по порожніх воротах не схибив – 2:3.

На 83-й хвилині Різник врятував Шахтар від пропущеного м’яча – український голкіпер у стрибку парирував удар зі штрафного.

На останній доданій до основного часу хвилині Антверпен заробив право пробити пенальті (м’яч влучив у руку Степаненку в штрафному майданчику і арбітр одразу вказав на позначку). Однак, одинадцятиметровий удар не зміг реалізував Алдервейрелд! Лідер Антверпена пробив повз ворота.

Тож, Шахтар, який після першого тайму програвав 0:2, зробив чудовий камбек у другій половині зустрічі і виграв з рахунком 3:2!