Нова форма Фулгема: Квітневий розіграш чи реальна інновація?

Сиділи у Фулгемі і думали, у чому ж стати першими в АПЛ…  І придумали! А давайте друкувати на футболках тільки двозначні цифри – вирішили вони! А давайте! – ухвалили вони! Так в чемпіонаті Англії ще ніхто не робив!

Ну а тепер серйозно: футбольний клуб Фулгем дійсно вирішив друкувати двозначні цифри на футболках. Про це стало відомо на офіційному сайті клубу із Лондона. І так Фулгем став першою командою в історії англійської Прем’єр-Ліги, яка вдалася до такої інновації.

На офіційному сайті Фулгема зазначено:

Ми раді повідомити вам, що Фулгем стане першою в історії АПЛ командою, яка друкуватиме на футболках всі двозначні цифри. Відповідно до головної цінності клубу бути першими у всьому, після численних консультацій та обговорень ми ухвалили таке рішення. Тепер на футболках із номерами від 1 до 9 додаватимуть 0. Ми віримо, що це додасть футболістам духу першості! 

У клубі вже представили оновлену форму. Сессеньйон і Мітрович отримали оновлені футболки – 03 та 09 відповідно.

Як бачимо, кардинальних змін мало, але найголовніше – це те, що з’явився дух першості. Відчуваєте, як повіяло духом?

Більшість прихильників клубу сприймають це як квітневий розіграш, адже, дійсно, складно сприймати таку новину із серйозністю.

Хай там як, але наступного матчу буде видно, що це було: жарт чи все ж ні!  Тож чекаємо матч Фулгема із Вотфордом, який відбудеться вже 2 квітня. Чи вже правильніше сказати 02 квітня?

Нагадаємо, Фулгем наразі перебуває на передостанньому місці в Чемпіонаті Англії, але з духом першості все зміниться!

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також