Новий похід за чемпіонством. Арсенал з шедевром Сака перемагає у 1-му турі АПЛ. ВІДЕО

Арсенал у стартовому турі АПЛ вдома приймав Ноттінгем Форест.

Олександр Зінченко не потрапив до заявки лондонського колективу на цю зустріч, оскільки ще не повністю відновив форму після травми.

Зі стартових хвилин каноніри напосіли на ворота суперника і фактично залишили його без м'яча. Статистика володіння першого тайму приголомшувала: 84% на 16% на користь Арсенала. Та пройти щільний захист Ноттінгема і забити господарі поля зуміли аж на 26-й хвилині. Мартінеллі віддав чудову передачу п'ятою поміж двох гравців гостей на Нкетіа, той обіграв оборонця і потужним ударом прошив голкіпера – 1:0.

А на 32-й хвилині шедевральним голом відзначився Сака. Вінгер пробив лівою ногою з-за меж штрафного майданчика у дальній кут і м'яч залетів у ворота під самісіньку стійку – 2:0.

У другій половині зустрічі картина гри не надто змінилася. На 76-й хвилині міг забивати Райс, але голкіпер відбив його дальній удар в стійку і м'яч полетів на кутовий.

А ось наприкінці зустрічі Арсенал у притаманній їм манері вирішили додати нервозності поєдинку. На 82-й хвилині гравці Ноттінгема відквитали один гол. Гості підловили Арсенал на контратаці, Еланга протягнув м'яч через усе поле відпасував до воротарської зони на Тайво Авонії, який з декількох метрів переграв Рамсдейла – 2:1.

Та все ж втримати перемогу Арсеналу вдалося. 2:1 каноніри стартують з перемоги в сезоні 2023/24.