Врятувалися на 101 хвилині! Арсенал забирає Суперкубок в Ман Сіті. ВІДЕО

Оновлений Арсенал без Олександра Зінченка в матчу за Суперкубок Англії на Вемблі зустрівся з Манчестер Сіті.

Новачок команди Артети Кай Гаверц вже у першому таймі міг закохати своєю грою вболівальників лондонців. Німецький футболіст мав дві класні нагоди, щоби забити, але в обох випадках не зумів переграти голкіпера Ман Сіті Ортегу.

В атаці команда Гвардіоли не була схожа сама на себе (окрім удару Стоунза нічого й згадати), але саме номінальні гості забили першими. На 77 хвилині манчестері організували атаку, яку мав зупиняти захисник Арсенала Тірні, але оборонець лондонців помилився, подарувавши м'яч Де Брюйне. Капітан Ман Сіті відпасував на Палмера, який обвідним ударом в дальню дев'ятку не залишив шансів Рамсдейлу – 0:1!

Підопічним Артети треба було йти відіграватися, але замість цього віцечемпіони ледь не пропустили вдруге. Фоден вийшов віч-на-віч з Рамсдейлом і пробив – м'яч зачепив голкіпера номінальних господарів і пішов за межі поля.

Арсенал врятував матч у компенсований до другого тайму час. Якщо точніше – на 101 хвилині! Троссард на замасі прибрав Альвареса і пробив – м'яч після рикошету від Аканджі полетів у протихід Ортезі – 1:1!

Долю трофея визначила серія пенальті. Одинадцятиметрові краще пробили гравці Арсенала (реалізували свої удари Едегор, Троссард, Сака і Вієйра), а от у Ман Сіті схибили Де Брюйне (поперечин) та Родрі (сейв Рамсдейла).

Арсенал розпочинає сезон із перемоги! Олександр Зінченко виграє перший трофей із лондонцями.