Нуль креативу. Павелко з адвокатами розіграли виставу, яку всі бачили

У Шевченківському районному суді міста Львова відбулося чергове засідання щодо відсторонення Андрія Павелка від посади президента УАФ.

Після вчорашніх "проблем" з інтернетом адвокат функціонера УАФ сьогодні з'явився на засідання з черговою порцією клопотань. Спочатку адвокат Бойко спробував домогтися усунення прокурора, бо той (УВАГА!) запитував у Андрія Павелка, чи не хоче він перейти до розгляду справи по суті після того як його адвокат подав усі клопотання і зник через "проблеми з інтернетом". 

Суддя Зима Ірина Євстафіївна не знайшла аргументів для відсторонення прокурора, на що сторона захисту Павелка відповіла коронним прийомом – попросили відвід судді! Епопея має продовжитися завтра.

Нуль креативу. Павелко з адвокатами розіграли виставу, яку всі бачилиФото FootballHub

Цікаво, що вигадають в команді Павелка завтра, щоби загальмувати процес? Знову зламається машина, знайдеться інший процес, на якому буде залучений адвокат, не працюватиме інтернет чи не дай Бог ковід.

Ми вже припускали, з якою метою сторона захисту це робить. Такими діями адвокати намагаються завалити суд різними справами, щоби до 14 серпня не встигли розглянути продовження запобіжного заходу для Андрія Павелка і тоді він вийде з СІЗО. 

Читайте також: АПЛ "рекомендувала". Англійський клуб не продасть футболіста в росію

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також