Одна перемога до лідерства. Зоря виграє у Львова і відривається від Динамо. ВІДЕО

Луганська Зоря в матчі зі Львовом здобула переконливу перемогу.

Відкрив рахунок у зустрічі на 34 хвилині Назарій Русин. Бутко розігнав контратаку, віддав на Герреро, а той прострілив у штрафний майданчик на Русина, який випередив захисника і переправив м'яч у сітку воріт гостей – 1:0!

Після перерви підопічні Ван Лювена забили ще.

На 54 хвилині гравці Зорі розіграли штрафний і Бутко подаче з флангу знайшов ніким не прикритого Імерекова – 2:0.

До розгрому рахунок довів Булеца. Бражко на фланзі знайшов Геррейро, панамець помітив партенра по команді у штрафному майданчику львів'ян і зовнішньою стороною стопи направив м'яч під удар Булеці. Десятка господарів ударом злету не залишив шансів Рибці – 3:0 на 70 хвилині!

Підопічні Дулуба досить швидко один м'яч відквитали (зусиллями Богунова, який зіграв на добиванні), але арбітри зустрічі зафіксували в гравця Львова офсайд. Велике "вітання" суддівській бригаі, яка побачила офсайд там, де його не було і близько.

Не мали шансів арбітри скасувати м'яч Бугая на 87 хвилині. Богунов подав у штрафний майданчик луганців, а форвард гостей ударом головою відправив м'яч у сітку воріт Сапутіна – 3:1.

Зоря в боротьбі за третю сходинку УПЛ відривається від Динамо на 4 очка.