Огляди матчів Ліги чемпіонів. Сенсаційна поразка Зінченка з Арсеналом і камбек з 0:2 у Німеччині. ВІДЕО

Черговий ігровий день у Лізі чемпіонів подарував декілька сенсацій.

Лондонський Арсенал дуже несподівано на виїзді поступився Лансу 1:2. Каноніри першими забили (на 14-й хвилині забив Жезус після передачі Сака), але ще до перерви французи зрівняли рахунок (Рая невдало вибив м'яч, господарі організували швидку контратаку і Томассон пробив під стійку). А вже на 69-й хвилині гравці Ланса розіграли чудову комбінацію і Елі Ваї забив переможний м'яч.

Також одна із сенсацій сталася в Німеччині, де Уніон Берлін приймав Брагу. Після першого тайму господарі перемагали з рахунком 2:0, проте у другій половині зустрічі португальський клуб зробив камбек і здобув перемогу в поєдинку – 3:2. Переможний м'яч гравці Браги забили на четвертій доданій до основного часу хвилині: Андре Каштру з-за меж штрафного майданчика пробив точнісінько у кут воріт.