Трубін зупиняє Мартінеса, але не Інтер. Бенфіка поступається італійцям у ЛЧ. ВІДЕО

Трубін свій другий матч в Лізі чемпіонів у складі Бенфіки проводив проти Інтера.

Італійська команда зі стартових хвилин почала тиснути, але пройти захист португальців було складно. Вперше українському голкіперу довелося вступити у гру в середині першого тайму. Чалханоглу наважився на удар з дальньої відстані, але воротар лісабонців впевнено забрав м’яч до рук.

А ось на 43-й хвилині Трубіну вже довелося рятувати Бенфіку. Барелла з лінії штрафного майданчика потужно пробив у дальній кут, але українець перевів на кутовий.

По перерві Інтер посилив натиск на суперника і майже одразу створив супермомент. Лаутаро з меж штрафної зони пробив у поперечку, потім на добиванні Тюрам завдав удару боковими ножицями, але влучив у захисника – м’яч відлетів до Барелли, який стріляв з меж воротарського майданчика та Трубін встиг зреагувати та відбив ногою.

Однак, на 62-й хвилині Інтер таки забив. Дюмфріс прострілив до штрафного майданчика на Тюрама і той в дотик пробив в ближній кут у протихід Трубіну – 1:0.

На 73-й хвилині Лаутаро Мартінес не реалізував меганагоду. Нападник Інтера виходив віч-на-віч із Трубіним, обіграв його і пробивав у порожні ворота, але Отаменді в підкатів врятував Бенфіку.

Ще за хвилину Мартінес знову вийшов на побачення з голкіпером Бенфіки, але цього разу українець вийшов переможцем з цього протистояння, здійснивши сейв.

Знову Трубін не дав забити Лаутаро Мартінесу на 87-й хвилині. Воротар Бенфіки парирував удар аргентинського форварда з близької відстані.

Вже у компенсований час український голкіпер відбив ще один удар від Мартінеса. Однак, відігратися Бенфіка так і не зуміла. Тож, португальський клуб стартує у цій Лізі чемпіонів з двох поразок.

Анатолій Трубін здійснив 7 сейвів у цій зустрічі і отримав від відомого статистично-аналітичного порталу WhoScored 7,3 бала.