Окраса матчу! Диво-гол шокує Вест Гем Ярмоленка у Лізі Європи. ВІДЕО

У заключному турі групового етапу Ліги Європи Вест Гем зустрічався з Динамо Загреб. Українець Андрій Ярмоленко з'явився у старті лондонців.

Гості дуже швидко вийшли вперед. На 4-й хвилині Оршич змістився з лівого флангу до кута штрафного майданчика і наважився на божевільний удар! Ярмоленко і Форналс не встигли накрити Оршича і той поцілив у самісіньку дальню дев'ятку – шедевральний гол і це 0:1.

Загребці мали набагато кращий вигляд у першому таймі. Вони часто турбували Ареоля дальніми ударами та непогано контролювали м'яч. У Вест Гема не клеїлася гра в атаці. Не вистачало останньої хорошої передачі на Ярмоленка, 17-річного Перкінса чи Влашича.

У другому таймі молотобійці більше контролювали м'яч, більше атакували, але результату це не давало. Згадати можна хіба що удар зі штрафного від Бенрахма – в руки голкіперу. Гості дуже організовано захищалися і не дали Вест Гему майже нічого не створити біля власних воріт.

Підсумок – 1:0 перемога Динамо Загреб.

Андрій Ярмоленко відіграв 87 хвилин у цьому матчі.

Вест Гем уже давно гарантував собі місце у плей-оф Ліги Європи. Динамо Загреб також гратиме навесні у цьому турнірі.