Орендований динамівець знову забиває і Зоря перемагає. Луганці впевнено долають невиразну Десну. ВІДЕО

Після розгромної поразки 0:3 в Лізі конференцій у матчі з Ромою Зоря в 10-му турі УПЛ у Запоріжжі на Славутич Арені приймала Десну

Обидві команди перед цим матчем перебували по-сусідству в турнірній таблиці. Луганці обіймали 6-ту сходинку і мали 17 очок, чернігівці ж були 7-ми з 16-ма пунтами.

Перший тайм

Уже на 5-й хвилині зустрічі центральний оборонець Десни Олексій Ковтун дуже незграбно зіграв поблизу власного штрафного майданчика і пропустив м’яч собі за спину, де був Громов. Нападник Зорі опинився сам перед воротами і протикнув м’яч повз Литовку, але голкіпер Десни зачепив ногу форварда. Головний арбітр матчу Андрій Коваленко цілком заслужено вказав на позначку, а воротареві показав жовту картку.

Виконувати пенальті взявся Булеца, який у попередньому матчі УПЛ з Дніпром-1 відзначився дебютним голом за Зорю. Орендований у Динамо півзахисник не надто вдало пробив у лівий від себе кут. Литовка вгадав напрямок польоту м’яча і парирував удар.

Ще за декілька хвилин захист Десни знову провалився, Громов чудовою розрізною передачею вивів віч-на-віч з голкіпером Аллах’яра, якого загубили центральні оборонці. Іранський нападник спробував обіграти Литовку, але воротар Десни знову зіграв на висоті і забрав м’яч до рук.

За таке марнотратство гості ледь не покарали підопічних Скрипника. На 18-й хвилині Домбровський обікрав Кабаєва на власній половині поля та довгою діагоналлю на Калитвинцева розігнав швидку контратаку. Чернігівці виходили 3 в 2, але Калитвинцев узяв ініціативу на себе і стріляв з-за меж штрафного майданчика. М’яч після удару гравця Десни пройшов повз ворота.

І буквально за мить Булеца реабілітувався за нереалізований пенальті на початку зустрічі. Аллах’яр у штрафному майданчику Десни почав крутити захисників, проте робив це дуже невдало і м’яч у нього з-під ніг вибили. Першим на добиванні опинився Булеца, який в дотик завдав удару в кут воріт – Литовка дотягнувся до м’яча, але відбити його не зумів – 1:0.

Десна була близька, щоби відігратися на 31-й хвилині, але завадив чудовий сейв Мацапури. Голкіпер Зорі витягнув м’яч з дев’ятки після пострілу Арвеладзе з меж штрафної зони. До завершення першої половини зустрічі команди помітно збавили темп і не створили жодного гольового моменту.

Другий тайм розпочався не так активно, як перший

Лише на 62-й хвилині небезпечний момент створили підопічні Рябоконя. Калитвинцев подав до штрафного майданчика Зорі на Будківського, за яким не встежив Цвек. Але досвідчений гравець Десни, який фактично перебував сам на лінії воротарської зони, не влучив по м’ячу.

На 69-й хвилині Зоря подвоїла перевагу

Після чудової комбінації луганців, Громов опинився у штрафному майдачнику Десни, на замасі прибрав захисника, переклав м’яч під ліву і потужно пробив у кут воріт – 2:0.

До кінця зустрічі Десна, попри заміни, все одно не змогла змінити хід гри і відіграти бодай один гол. Зоря перемагає 2:0 і виходить на четверте місце в УПЛ.