Пам’ятник за один гол! Божевільний м’яч воротаря в Лізі Чемпіонів КОНКАКАФ

Гол воротаря на 94-тій хвилині вивів його команду до чвертьфіналу американської Ліги Чемпіонів

Мексиканський Тигрес в Лізі Чемпіонів КОНКАКАФ сперечався за вихід до 1/4 фіналу з командою Альянса з Сальвадору. Перша зустріч команд завершилася поразкою мексиканців 1:2. У матчі-відповіді господарі на 90-тій хвилині вигравали 3:2, і за такого рахунку далі йшли гості…

Останнім шансом став штрафний на 94-тій хвилині, на який до штрафного суперників прибіг і голкіпер господарів аргентинець Науель Гусман. А далі було божевілля:

4:2 – ця перемога вивела до чвертьфіналу Тигрес. Після матчу у своєму твіттері клуб навіть висунув ідею встановлення пам’ятника на честь свого воротаря і його пам’ятного гола.