Панове, це розгром. Ліверпуль з тріском програв перший матч сезону в АПЛ

Причому передостанній до цього туру команді чемпіонату Англії – Вотфорду

Виїзний поєдинок Червоних видався важким з самого початку. За перший тайм Ліверпуль зміг завдати лише одного удару по воротах господарів. До цього таке ставалося тільки раз за останні 174 матчі під керівництвом Клоппа.

Те, що Вотфорд забив по перерві, несподіванкою не стало. На 54-тій хвилині господарі вдало розіграли вкидання з-за бокової і Сарр відкрив рахунок. Дубль сенегалець оформив за шість хвилин – чудовий пас Діні вивів нападника на побачення з Аліссоном, і той не схибив. Приголомшливі 2:0 для безсумнівного лідера АПЛ.

А на 72-гій хвилині все стало остаточно зрозуміло. Дитяча помилка в захисті коштувала Ліверпулю третього пропущеного м’яча. Дукуре підхопив передачу на Аліссона, віддав на Діні і капітан злету не схибив – 3:0. Реакція офіційного твіттера клубу красномовна.

Статистика: удари по воротах 14 – 7, удари у площину 5 – 1. Усього передач 300 – 730.

Що ж, перша поразка Ліверпуля в АПЛ з 3 січня 2019 року вийшла дуже яскравою, але Клопп навряд чи задоволений.