Пас на шедевр! Циганков відзначився асистом – Жирона врятувалася. ВІДЕО

Віктор Циганков відзначився асистом у виїзному поєдинку 34 туру Ла Ліги з Реал Сосьєдадом.

На 37 хвилині, за рахунку 2:0 (Оярсабаль і Сілва відзначалися) на користь господарів, Циганков відпасував на Коуто, який з меж штрафного майданчика пробив у дальню дев'ятку воріт суперника:

У компенсований до першого тайму час Стуані після подачі зі штрафного від Рікельме зрівняв рахунок у зустрічі – 2:2.

У другому таймі Реал Сосьєдад намагався дотиснути Жирону,але команда Мічела втримала нічию.

Віктор Циганков за свою гру отримав від атворитетного порталу Whoscored ону з найкращих оцінок у команді – 7,1:

Пас на шедевр! Циганков відзаначився асистом – Жирона врятувалася. ВІДЕОДані порталу Whoscored

Цього сезону на рахунку українця 3 голи і 5 асистів у 15 матчах за Жирону.