Переїхали суперника. Жирона з голом і асистом Довбика громить Мальорку. ВІДЕО

Українці Віктор Циганков та Артем Довбик у другому матчі поспіль виходять у стартовому складі Жирони.

Каталонці вдома приймали кризову Мальорку. Все розпочалось доволі швидко. Вже на 4 хвилині зустрічі після подачі з кутового м'яч влучив у руку Циганкову. Арбітр призначив одинадцятиметровий. Ведат Мурікі спокійно реалізував пенальті та вивів гостей вперед – 0:1.

На 26 хвилині після доволі затяжного тиску господарі таки зуміли зрівняти рахунок. Після метушні у штрафному майданчику Мальорки Давід Лопес першим зорієнтувався на підбиранні – 1:1.

На 32 хвилині каталонці отримали право на виконання пенальті. Віктор Циганков узяв м'яч до рук та віддав право на виконання Артему Довбику. Нападник реалізував епізод – 2:1.

На цьому Жирона не зупинилась. Підопічні Мічела продовжили атакувати. Після прострілу з лівого флангу Іван Мартін з близької відстані переправив м'яч у ворота – 3:1.

Наприкінці першого тайму каталонці довели справу до розгрому. Затяжна атака господарів і Янгель Еррера вирішив завдати удару по воротах. М'яч влетів точно у кут – 4:1.

У другому таймі Жирона продовжила добивати суперника. Артем Довбик цього разу віддав гольову передачу, а Савіо зробив рахунок вже непристойним – 5:1.

На 61 хвилині Віктор Циганков та Артем Довбик зійшли з поля. Впродовж останніх півгодини гри підопічні Мічела комбінували, контролювали гру та збивали темп для суперника. Проте, Мальорка зуміла відіграти один м'яч. Наприкінці зустрічі Абдон Пратс з близької відстані пробив без шансів для голкіпера – 5:2.

Жирона дуже розслабилася під кінець матчу і Мальорка цим ще раз скористалася. Той таки Абдон Пратс на останніх секундах поєдинку після подачі з кутового головою відправив м'яч у сітку – 5:3.

Жирона після 6 стартових турів має в активі 16 очок та розташовується у верхній частині турнірної таблиці чемпіонату Іспанії.