Перемога імені Буяльського. Динамо у Львові долає Рух. ВІДЕО

Динамо після фіаско у виїзному матчі Ліги Європи проти Ренна у Львові зустрілося з Рухом.

Кияни, які зробили три зміни у стартовому складі у порівнянні з французьким поєдинком (замість Кенджори, Дубінчака та Попова вийшли Тимчик, Вівчаренко і Сирота), зі старту зустрічі спробували взяти м'яч під свій контроль.

Підопічних Кучука такий розвиток подій влаштовував, адже номінальні гості зробили акцент на контратаках. Після однієї з таких атак Таллес робивав по воротах Бойка – голкіпер господарів з другої спроби м'яч забрав.

Динамо не вражало креативними діями в атаці, але під завершення першого тайму все ж забило. Вівчаренко зробив подачу у штрафний майданчик Руха, Паньків невдало відбив м'яч на Буяльського, який з декількох метрів пробив у порожній кут воріт львів'ян – 1:0.

Майже одразу гості могли відігратися. Бойчук під кутом вийшов на ворота Бойка, але не зумів переграти голкіпера киян.

Другий тайм розпочався з того, чим завершився.

Динамо на 61 хвилині забило вдруге. Циганков з флангу простріли на дальню стійку, удар Гармаша заблокував захисник, але на добиванні влучним виявився Буяльський – 2:0.

Мав за хвилину відповідати Бойчук. Футболіст Руха після серії рикошетів опинився на ударній позиції, проте з близької відстані пробив повз ворота Нещерата (молодий гокліпер змінив травмованоо Бойка).

За 10 хвилин до кінця поєдинку. У Львові оголосили повітряну тривогу і, згідно з регламентом, команди пішли укриття. І лише через годину поєдинок продовжився.

Одразу після поновлення матчу Динамо забило. Після вкидання з-за бокової Гармаш в дотик скинув до штрафного майданчика Руха, захисник львів'ян невдало вибив м'яч прямо на Тимчика, який гарматним пострілом прошив Паньківа – 3:0.

Більше забитих м'ячів у зустрічі не було. Тож, 3:0 – впевнена перемога Динамо над Рухом.