Перша Ліга йде на дно…

Грім і блискавка у Першій лізі України. Геліос не зміг набрати склад на гру, Черкаський Дніпро виставив усіх на трансфер, а Жемчужина взагалі припинить своє існування…

Що далі???

fcgelios

Геліос

Команда з Харкова відмовилася їхати у Винники на матч 32-го туру з Рухом. Геліос повідомив про це ПФЛ. Причина – харків’яни не можуть набрати склад через велику кількість дискваліфікованих (троє) і травмованих футболістів (семеро).

У тренерів після матчу з Полтавою, в якому вилучили одразу двох гравців харківської команди включно з капітаном, залишилося восьмеро польових гравців і троє воротарів. Крім дискваліфікованих і травмованих згадаємо і про Дениса Олійника, який має контракт із Геліосом. Однак після відставки Рахаєва і не потрапляння до складу команди футболіст не з’являється у клубі.

Матч між Рухом та Геліосом мав відбутися 6 травня. Команди посідають 6 та 7 місця відповідно.

Реакція президента ПФЛ Сергія Макарова:

Намагаємося знайти якийсь вихід, шукаємо вільних агентів. Навіть хотіли дозволити їм заявити молодь або гравців з аматорських команд. Поки варіантів не знайшлося…

Агов! Хто хоче пограти у футбол? Звертайтесь до ПФЛ і в Геліос.

ckdnipro.com.ua

Черкаський Дніпро

Клуб виставив всіх своїх футболістів на трансфер. Це не жарт. Офіційний сайт команди опублікував трансферний лист. Там вказані імена і коротке досьє 24 футболістів. Так Черкаський Дніпро  готується до вильоту у Другу лігу.

Черкащани перебувають у зоні вильоту. У них 28 очок після 31-го туру. Наступний поєдинок команда проведе проти Колоса 6 травня.

Також клуб ухвалив рішення про переведення адміністрації Черкаського Дніпра в Білозір’я, проведення перереєстрації та ліквідації попередніх юридичних осіб.

Здається, Черкаський Дніпро і Геліос могли б виручити один одного…

fczhemchuzhina.od.ua

Жемчужина

Але найгірша ситуація у клубі з Одеси. Його взагалі ліквідують через фінансові проблеми. Ювеліри вже надіслали листа до ПФЛ.

Ми припиняємо участь у Першій лізі. Більш того, клуб не гратиме більше взагалі і буде розформований з фінансових причин, – сказав президент Жемчужини Олександр Деменчук пресі.

Клуб заснували у 2013 році. За три роки Жемчужина отримала професійний статус. Зараз команда йде на останньому місці Першої ліги.

Що ж, RIP Жемчужина…

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також