Перша поразка Динамо за останні 22 матчі. Кияни страждають у поєдинку з Лозанною. ВІДЕО

Київське Динамо продовжує турне під гаслом #MatchForPeace.

Другим суперником команди Луческу на літньому зборі у Швейцарії стала Лозанна. Перший поєдинок український клуб зіграв з Івердоном 1:1.

На зустріч із Лозанною Мірча Луческу випустив такий стартовий склад (усе ще відсутні гравці збірної України):

На 5-й хвилині зустрічі господарі уже повели у рахунку. Андрієвський обрізався поблизу власного штрафного майданчика і м’яч підхопив Трей Койл. Англієць підробив собі під удар і потужно пробив у дев'ятку. Без шансів для Нещерета – 1:0.

На 14-й хвилині кияни організували чудову атаку, яка завершилася прострілом Вівчаренка з лівого флангу на дальню стійку. Та, на жаль, ні Ванат, ні Бєсєдін, які бігли замикати цю передачу, до м’яча не встигли.

Динамівці були близькі до гола на 19-й хвилині. Але швейцарців урятував їхній голкіпер Шпігель. Андрієвський зі штрафного виконував подачу до воротарської зони суперника, м’яч влучив у когось із гравців і після рикошету летів у кут воріт. Та кіпер Лозанни у стрибку перевів на кутовий.

На 38-й хвилині Вікентій Волошин небезпечно пробивав зі штрафного (який сам і заробив) в нижній кут воріт. Та Шпігель був готовий до такого пострілу і зумів парирувати удар..

Під кінець першого тайму Динамо пропустило вдруге. Усе той же Трей Койл увійшов до штрафного майданчика Динамо і в боротьбі з Вівчаренком примудрився пробити з гострого кута у ближню дев’ятку. Нещерет, схоже, не очікував, що суперник зможе влучити, а тому зіграв невдало - 2:0.

Другу половину зустрічі динамівці розпочали активно, але забити їм не вдавалося. Ванат стріляв з-за меж штрафної зони, але Шпігель в ефектному стрибку дістав м’яч із-під поперечки. Зрештою, динамівці збавили темп і так і не змогли знайти свою гру. Натомість Лозанна впевнено довела поєдинок до перемоги – 2:0 на користь швейцарців.

Це перша поразка Динамо за останні 22 матчі. До цього серія киян у товариських поєдинках, які вони провели цього календарного року, налічувала 18 перемог та 3 нічиї.