Приголомшили Динамо. Класного м'яча таланта киян не вистачило у матчі зі швейцарцями. ВІДЕО

Український гранд розпочав підготовку до битви з Фенербахче.

Восьма команда Челлендж-ліги (друга за силою футбольна ліга Швейцарії) Івердон із перших хвилин протистояння з Динамо показала, що не має наміру поступатися титулованішому опоненту.

Попри солідні зміни у складі (не було гравців збірної України), кияни принаймні на папері виглядали набагато грізніше за свого опонента. Проте за увесь перший тайм засмутити господарів підопічним Луческу вдалося лише раз. На 14 хвилині Олександр Яцик на фланзі обіграв опонента і обвідним ударом поцілив точно у дальній кут воріт суперника – 0:1!

Приголомшили Динамо. Класного м'яча таланта киян Яцика не вистачило у матчі з швейцарцямиPhoto by Getty Images

На жаль, після перерви цікавіше діяли швейцарці.

Біля воріт Дениса Бойка раз за разом виникали небезпечні моменти (двічі український голкіпер демонстрував свій високий рівень гри і рятував команду після ударів гравців Івердона). Але і він виявився безсилим на 71 хвилині. Браян Баєр після помилки Максима Дячука вийшов віч-на-віч із Бойком і пробив точно у кут воріт голкіпера Динамо – 1:1.

Молоді Динамо (багато представників юнацької команди з'явилися на полі після перерви), на жаль, вирвати перемогу в цій зустрічі не вдалося.