Перша поразка в сезоні УПЛ. Кривбас здолав Дніпро-1

Перший тайм протистояння Кривбаса з Дніпром-1 подарував чимало цікавих моментів.

Лідери УПЛ вийшли вперед на 22 хвилині завдяки пенальті. Одинадцятиметровий Катерина Монзуль призначила після підказки ВАР, адже спочатку падіння Гуцуляка у штрафному майданчику господарів арбітриня хотіла оцінити на жовту картку за симуляцію для гравця дніпрян. Відеоперегляд допоміг побачити явний фол з боку гравця криворізької команди. З позначки Довбик впевнено переграв Сарнавського – 0:1!

Тішилися перевазі в рахунку підопічні Кучера недовго. Татарков підкараулив помилку Адамюка зі Сватком і вивів пасом Волошина на ударну позицію. Орендований у Динамо вінгер пробив точно у кут воріт Валефа – 1:1.

До перерви обидва колективи могли забити ще. Адамюк після навісу з флангу  головою пробив поруч з дев'яткою воріт Кривбаса. За господарів відповів все той же Волошин, який з вигідної позиції пробив повз Валефа, але на лінії воріт дніпрян героєм став Сарапій. Оборонець гостей вибив м'яч з порожніх воріт!

Другий тайм розпочався за переваги гостей, які мали виходити вперед у рахунку. Сарапій після навісу з флангу головою пробивав по воротах суперника – м'яч прийняла на себе поперечка воріт Сарнавського, а на добиванні Довбик не розрахував відскок, пробивши вище воріт.

Дуже небезпечно з лінії штрафного майданчика пробивав Гуцуляк. М'яч після удару вінгера дніпрян і невеличкого рикошету від захисника господарів проойшов поруч зі стійкою воріт Кривбаса.

Підопічні Вернидуба показали команді Кучера як треба реалізовувати свої моменти. На 73 хвилині Гомес забув у власному штарфному майданчику Дебелка, який після подачі з флангу і скидання від партнера з декількох метрів відправив м'яч у сітку воріт Валефа – 2:1!

Міг врятувати від поразки Дніпро-1 Когут, але з меж штрафного майданчика півзахисник гостей пробив повз ворота.

Підопічні Кучера зазнають першої поразки в сезоні УПЛ.