Перший вихід у старті - і два асисти. Роман Яремчук запалює у Бельгії. ВІДЕО

Український форвард знову з результативними діями.

Нападник Брюгге Роман Яремчук у другому поспіль матчі допомагає своїй команді досягти перемоги. Тиждень тому українець забив у поєдинку Ліги Жупіле з Серкль Брюгге. А нині взяв участь в обох голах свої команди у гостьовому двобої з Серен Юнайтед.

На 52-гій хвилині Яремчук у штрафному майданчику суперника викотив під удар канадцеві Ларіну:

А на 69-тій асистував уже капітану Брюгге Ванакену - 2:0. Для Ванакена цей гол став сотим у бельгійському чемпіонаті.

На 74-тій хвилині Роман пішов з поля, а рахунок до кінця зустрічі так і не змінився. Увесь матч на полі провів інший українець у складі Брюгге - захисник Едуард Соболь.

Нагадаємо, Яремчук став рекордним трансфером в історії чемпіона Бельгії.