Петляння між судами. Київські органи правосуддя ніяк не можуть розглянути справу фіндиректора УАФ

Розгляд апеляції переносять уже втретє... Справа фіндиректорки УАФ Євгенії Сагайдак гальмує у судах

Домашній арешт та вилучення закордонного паспорта. Обранням такого запобіжного заходу розпочалася епопея у справі фінансової директорки УАФ часів Андрія Павелка Євгенії Сагайдак.

Євгенія Сагайдак/Фото FootballHub

Нагадаємо, Голосіївський районний суд м. Києва в особі судді Катерини Плахотнюк розглянув клопотання слідства про застосування запобіжних заходів підлеглим Андрія Павелка - Запісоцькому і Сагайдак. Остання проходить по корупційній справі у розкраданні понад 3 мільйонів євро. У 2016-2017 роках Українська асоціація футболу списала виділені УЄФА на підтримку футболу в Україні гроші на елітні чай, каву та морепродукти.

Ухвала про домашній арешт була оголошена в Голосіївському суді 4 листопада, але упродовж місяця справа не рухається. Тривають постійні перенесення засідань: то у зв'язку із зайнятістю суддів, які у той день виносили ухвалу по самому Павелку; то ніби-то Голосіївський суд не передав справу до Апеляційного. На сьогодні справа пройшла суд першої інстанції, суддя Валерій Лашевич переніс слухання по апеляції на наступний тиждень.

Фото FootballHub

Очікуючи на засідання, яке так і не відбулося, Сагайдак відповіла на запитання, звідки УАФ Маркетинг знайшла майже 20 мільйонів гривень застави за Павелка та Запісоцького:

Без коментарів.

Читайте також: Розслідування програми ГРОШІ. Як сталося, що керівник УАФ Павелко не потрапив до реєстру корупціонерів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також